Aktuální informace týkající se COVID – 19, Obec Červená Lhota

OBEC ČERVENÁ LHOTA

16.3.2020

Vážení spoluobčané,

1) Vzhledem k závažné situaci související s šířením koronaviru Vás žádáme, abyste při nakupování v místní prodejně respektovali maximální počet zákazníků přítomných v prodejně na 3 osoby. Při větším počtu prosím počkejte před prodejnou v doporučené vzdálenosti mezi sebou nejlépe 4,5m. Tímto opatřením se snažíme zamezit shlukování většího počtu osob v malém uzavřeném prostoru.

Použití roušky, šátku nebo šály před ústa je vzhledem k situaci ve státě také žádoucí a zároveň je znakem ohleduplnosti ke všem spoluobčanům.

2) Při přepravě hromadnou dopravou je vstup do autobusu povolen pouze s použitím roušky, šátku nebo alespoň šály přes ústa. Obsazovat lze až 4. a další řadu od řidiče směrem dozadu.

3) Do odvolání je zrušena otevírací doba v místní knihovně, úterní cvičení pro ženy a zumba.

Vaše zastupitelstvo.