Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Koronavirus v ČR > Aktuální informace Městského úřadu Třebíč týkající se COVID-19

Aktuální informace Městského úřadu Třebíč týkající se COVID-19Aktuální informace Městského úřadu Třebíč týkající se COVID-19

V souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným v ČR, přistoupil  Městský úřad Třebíč k minimalizování osobních návštěv v zájmu bezpečnosti všech. Doporučuje všem občanům, aby omezily návštěvy na úřadě na nezbytně nutné a raději zvolili jiné alternativy jako např. telefonickou a e-mailovou komunikaci. Veškeré platby se dají jednoduše udělat bezhotovostně. Děkujeme za pochopení.

Další informace najdete na webu města zde: www.trebic.cz/mesto-trebic-vyzyva-obcany-aby-minimalizovali-cestu-na-urad/d-45592

V příloze najdete letáček Koronavirus Co dělat?, který obsahuje informace, jak postupovat v případě projevů infekce, jaká je prevence proti nákaze, a kontaktní údaje. Letáky můžete volně šířit a použít dle vlastního uvážení.

Aktuální informace k tématu Koronaviru, ze kterých můžete čerpat pro informační kanály vaší obce, naleznete i na webu města: www.trebic.cz/koronavirus-aktualni-informace/d-45499.

Odkaz na facebook města: www.facebook.com/MestoTrebic.


Návštěvnost stránek

024938